Opis:

Każdy przedsiębiorca, który szuka dobrej jakości rur i innych akcesoriów przeznaczonych do systemów grzewczych czy instalacji telekomunikacyjnych, znajdzie wszystko, czego potrzebuje na stronie internetowej ingremio.com.pl. Poza tym firma oferuje produkty przeznaczone dla producentów samochodów.

W asortymencie znajduje się wężyk motoryzacyjny, który doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie kabli i przewodów elektrycznych w nowoczesnych pojazdach. Artykuł spełnia wszelkie normy i ma zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury oraz rozmaite związki chemiczne. Wykazuje również niewielką przepuszczalność gazów i pary. Poza tym jest elastyczny, więc konstruktorzy samochodów nie będą mieli problemu z poprawnym ułożeniu go pod maską. Rura jest dostępna w kilkunastu rozmiarach w wersji standardowej oraz rozciętej wzdłużnie na całej długości.

Warto wybrać renomowane przedsiębiorstwo, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klienta i ma ugruntowaną pozycją w branży.

Data dodania: 15-12-2022

Informacje:

Nazwa: Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel

Adres: Laskowska 93

Miejscowość: Bolesław

Kod pocztowy: 32-329

Telefon: 32 647 19 02

WWW: https://ingremio.com.pl

Napisz Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2024 | www.czystapolnoc.pl