Opis:

Wiele osób stawia na odważne rozwiązania we wnętrzach, a do takich na pewno zaliczyć można mozaikę. Oferowana przez wloskielazienki.pl mozaika łazienkowa jest w stanie zachwycić wszystkich tych, którzy nie boją się ryzykować i postawić na mocne akcenty. 

Dostępne w ofercie sklepu produkty to niebywałe kompozycje mozaikowe, które przypadną do gustu osobom z artystycznymi duszami. Warto także podkreślić, że wykonane są one z najlepszej jakości włoskich i hiszpańskich materiałów, a do tego dostępne są w cenach, jakich trudno się nawet spodziewać. Dobrze zatem jest skontaktować się z pracownikami i doradcami wspomnianej firmy, aby uzyskać więcej informacji o samych produktach, jak i poszczególnych cenach mozaiki. Nie ma co pomijać innych produktów sprowadzanych od producentów, takich jak armatura czy mebel, które również zachwyciły już wielu klientów firmy. 

Data dodania: 07-11-2019

Informacje:

Nazwa: MUKK Architektura Wnętrz

Adres: Czajkowskiego 13

Miejscowość: Krosno

Kod pocztowy: 38-400

Telefon: 13 497 12 13

WWW: https://wloskielazienki.pl/

Napisz Komentarz


Użytkownik ticklishmouse585 napisał:
Meble czy armatura łazienkowa w ich oferty są w dobrym stylu. Myślę, że nawet bardzo wymagający klient znajdzie u nich coś w swoim guście.
Data: 2020-06-24 13:01:02
Ocena: 5

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2024 | www.czystapolnoc.pl