Opis:

Zadbaj o to, aby logo Twojej firmy widoczne na metce nie straciło szybko na jakości i było doskonale widoczne przez długi czas. Zagwarantuje to wybór odpowiedniego producenta etykiet - firmy Sankra z Łodzi. To przedsiębiorstwo, które zadba,  aby dostarczony przez Ciebie projekt zawierający logo czy grafikę był wykonany z najwyższą starannością i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. 

Graficy oraz technicy zadbają, aby metki do ubrań były odwzorowane w dokładnie takiej formie, jak projekt dostarczony przez Klienta. Oprócz wersji standardowych dużą popularnością cieszą się również bardziej eleganckie oznaczenia żakardowe. 

Istnieje możliwość swobodnego  wyboru metody wszycia czy naszycia lub naklejenia metek na ubrania  - firma jest w stanie dopasować się w pełni do wymagań Klienta, oferując niezwykle atrakcyjne ceny oznaczeń. 

 

Data dodania: 29-12-2017

Informacje:

Nazwa: SANKRA

Adres: Ogrodowa 72

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 91-071

Telefon: 42 632 35 58

WWW: https://www.sankra.com.pl/

Napisz Komentarz


Użytkownik issideani napisał:
Metki do ubrań od producenta Sankra z Łodzi są w niezmiennej, wysokiej jakości. Nie dziwi więc fakt, że cieszą się stale rosnącą popularnością w branży odzieżowej. :)
Data: 2019-06-14 14:03:55
Ocena: 4

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2023 | www.czystapolnoc.pl