Opis:

Istnieją różne rodzaje bólu. Jedne są słabe drugie mocniejsze, ale każdy objaw świadczy o problemach zdrowotnych, które warto eliminować w pierwszej fazie. Ból neuropatyczny to ból, którego początek ma miejsce w układzie nerwowym – bardzo ważnym dla człowieka. Wówczas dochodzi do uszkodzenia struktur nerwowych, które zaburzają działanie całościowe układu. Ból ma charakter pojedynczych, bardzo intensywnych ukłuć, które nazywane są nerwobólami. Jeżeli dokucza Tobie problem z neuralgią i chcesz z nim skutecznie walczyć, powinieneś wybrać pomoc wykwalifikowanego lekarza.

Lekarz Andrzej Kroszczyński to specjalista, który bazuje na wieloletnim kształceniu, doświadczeniu oraz niezbędnej wiedzy do tego, by wykonywać profesjonalne zabiegi. Leczenie bólu neuropatycznego wiąże się z zażywaniem leków, które hamują działanie wrażliwego na ból układu nerwowego. Ofertę gabinetu możesz poznać wchodząc pod adres rehab.pl.

Data dodania: 26-12-2017

Informacje:

Nazwa: REHAB Andrzej Kroszczyński

Adres: Kluczborska 9

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01--46

Telefon: 785 752 225

WWW: https://www.rehab.pl/

Napisz Komentarz


Użytkownik brownostrich690 napisał:
To świetny specjalista, którego leczenie przyniosło mi ulgę w bólu neuropatycznym. Dla mnie to dobry lekarz od takich przypadków. :)
Data: 2021-01-29 12:31:57
Ocena: 3

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2024 | www.czystapolnoc.pl