Opis:

Zajmująca się neurologią prywatna przychodnia o nazwie Dobra Diagnostyka, mająca swoje oddziały na terenie kilku polskich miast, kieruje swoją ofertę do wszystkich osób wykazujących problemy neurologiczne. Ponieważ świadczy usługi przede wszystkim komercyjnie, nie potrzeba skierowania od lekarza rodzinnego. Z oferty korzystają zatem osoby, które chcą na własną rękę potwierdzić lub wykluczyć istnienie danych problemów, wymagających wdrożenia leczenia. Poza tym jednak przychodnia świadczy usługi w ramach umowy z NFZ - można zatem korzystać z jej usług także bezpłatnie i wówczas skierowanie od lekarza ogólnego będzie potrzebne. W każdym przypadku zaś pacjenci mogą liczyć na krótkie terminy wizyt.

Na stronie poradni można znaleźć szczegóły na temat świadczonych usług oraz opisy poszczególnych badań, jak np. badanie przewodnictwa nerwowego, proponowane w Warszawie, Gdyni i Gdańsku.

Oferta ta kierowana jest do osób w różnym wieku - schorzenia neurologiczne dotyczyć mogą tylko seniorów, ale i osoby młode.

Data dodania: 31-10-2023

Informacje:

Nazwa: DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

Adres: Armii Krajowej 44

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-366

Telefon: 570-040-055

WWW: https://dobradiagnostyka.com.pl/

Napisz Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2024 | www.czystapolnoc.pl