Opis:

Lekceważenie bezpieczeństwa może oznaczać, że zachorujemy na poważną chorobę. W przypadku zaistnienia podejrzeń, że woda np. nie nadaje się do picia, kąpieli, konieczne jest wykonanie odpowiednich badań. Profesjonalne badania wody pitnej to domena laboratorium mikrobiologicznego, które swoją ofertę prezentuje na analizawody.pl, gdzie zamieszcza również ceny wykonywanych badań.

Wspomniane laboratorium specjalizuje się nie tylko w badaniach wody do picia, ale również wody z basenu, spa czy jacuzzi, w której kąpiel w niektórych wypadkach może grozić wysypką czy zaczerwienieniem skóry. Dodatkowo w swojej ofercie posiada również badania ścieków i osadów ściekowych, które są niezbędne, zanim ścieki zostaną wykorzystane jako nawóz. Postaw na akredytowane laboratorium, które oferuje wysoką jakość badań.

Data dodania: 06-02-2018

Informacje:

Nazwa: HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Adres: Giewont 16

Miejscowość: Bielsko-Biała

Kod pocztowy: 43-316

Telefon: 33 819 28 64

WWW: https://analizawody.pl/

Napisz Komentarz


Użytkownik yellu napisał:
W tej firmie warto zlecać wszelkie badania wody pitnej, bo to profesjonaliści w tej dziedzinie. O tym, że warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, również w przypadku wody, nie jest tylko pustym sloganem.
Data: 2019-04-30 15:03:01
Ocena: 5

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2019 | www.czystapolnoc.pl