Opis:

Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko w dniu rocznicy swoich urodzin czuło się naprawdę wyjątkowo. Właśnie z myślą o najmłodszych, firma GO4Robot przygotowała bogatą ofertę atrakcji urodzinowych. Firma chętnie przyjmuje zamówienia na organizację kinderbalów i organizuje urodziny dla dzieci. Bal nie musi odbywać się w Poznaniu, ale dobrze, jeśli jest to w jego okolicy.

Pracownicy firmy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że dzieci są różne i niełatwo jest je zadowolić byle czym, ale wśród bogatego katalogu różnych scenariuszy urodzin z robotami, na pewno znajdą się takie atrakcje, które trafią w gusta zarówno starszych, jak i młodszych dzieci.

Warto dodać, że poszczególne pakiety urodzinowe i scenariusze są tak pomyślane, żeby zapewnić dzieciom dwie lub dwie i pół godziny zabawy.

Data dodania: 26-01-2018

Informacje:

Nazwa: GO4Robot Sp. z o.o.

Adres: Winogrady 89

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-659

Telefon: +48 668 115 750

WWW: https://go4robot.pl/

Napisz Komentarz


Użytkownik Kornelia Gajewska napisał:
Edukacja dzieci od najmłodszych lat w kierunku inż. jest rozsądna i przyszłościowa. Nie uważam jednak, że wszyscy nadajemy się na programistów i inżynierów. Do wszystkiego trzeba podchodzić z zimną głową.
Data: 2018-06-19 10:13:36
Ocena: 3

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2019 | www.czystapolnoc.pl