Opis:

Obecnie prawie każdy fotograf gwarantuje, że wykona dla narzeczonych fotorelację ze ślubu, ale zrobienie dobrego reportażu ślubnego, to prawdziwa sztuka i nie każdy to potrafi. Jak więc wybrać odpowiedniego fotografa? Dobry fotograf potrafi uchwycić wyjątkowość i podniosłość takiego wydarzenia. Sprawi, że na fotografii będzie wręcz widać i czuć emocje, jakie w tym dniu towarzyszyły Parze Młodej i wszystkim gościom. Sam jednak będzie niejako niewidzialny, co zagwarantuje wszystkim swobodę i naturalność.

Taki wyjątkowy reportaż ślubny zapewni Wam fotograf z Lublina, który ma ogromne doświadczenie w realizacji zarówno reportaży, jak i sesji ślubnych, o czym poczytacie na zomer.pl. Tam też są udostępnione zdjęcia z różnych imprez i sesji fotograficznych o tematyce ślubnej. Może będą one dla Was inspiracją do stworzenia własnej, niepowtarzalnej pamiątki ślubnej?

Data dodania: 13-02-2018

Informacje:

Nazwa: Fotografia Agnieszka Zomer

Adres: Henryka Sienkiewicza 27

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-449

Telefon: 603 768 956

WWW: http://www.zomer.pl/

Napisz Komentarz


Użytkownik adeari napisał:
Sesje ślubne autorstwa tego fotografa są po prostu świetnie wykonane i przemyślane. Myślę, że taka pamiątka ze ślubu trafi w gusta każdej pary młodej. :)
Data: 2018-08-10 10:57:32
Ocena: 3

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2019 | www.czystapolnoc.pl