Opis:

Kosmetyka lakieru samochodowego w Zabrzu może kosztować znacznie mniej niż wykonywanie jej w domowych warunkach przy konieczności zakupienia różnego rodzaju preparatów. Samodzielne wykonanie napraw lakierniczych wymaga dodatkowo specjalnego sprzętu. Dlatego warto zdecydować się na odświeżenie karoserii w profesjonalnym warsztacie.

Na stronie internetowej dsplatinum.pl odnajdą Państwo szczegółowo opisaną ofertę, która skupia się na kosmetyce samochodowej. Poprawienie wyglądu pojazdu podniesie jego wartość przy sprzedaży oraz zapewni, że w miejscach zadrapania nie wystąpi rdza zmniejszająca wytrzymałość blachy. Serdecznie chcemy zachęcić do zapoznania się z ofertą usługową oraz skorzystania z propozycji car spa w przystępnej cenie. Śląska firma zagwarantuje szybki czas realizacji usług w ich warsztacie.

Data dodania: 23-06-2018

Informacje:

Nazwa: DS PLATINUM Marcin Janik

Adres: Jana Heweliusza 27

Miejscowość: Zabrze

Kod pocztowy: 41-818

Telefon: 667-439-284

WWW: http://dsplatinum.pl/

Napisz Komentarz


Użytkownik gongon napisał:
W DS Platinum wiedzą jak zadbać a twój samochód, używają przy tym najlepszych kosmetyków czy preparatów. Jeśli chcecie by wasze auto świetnie wyglądało to możecie do nich uderzać jak w dym.
Data: 2018-10-29 14:40:04
Ocena: 3

Ocena (0 z 0 głosów)  • Podobne Firmy


© Copyright 2019 | www.czystapolnoc.pl